Rudnickiego 3A/8H
 
wt.-pt.: 9 - 20, sob.: 9 - 17

 22 66 33 998
 605 362 264 

 Rudnickiego 3A/8H
 
wt.-pt.: 9 - 20, sob.: 9 - 17

Mezoterapia

mezo

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa tworzy w skórze sieć mikro kanalików, które zwiększają absorpcję składników aktywnych oraz wpływa na pobudzenie mechanizmów regeneracyjnych skóry.

Kiedy skóra zostanie przerwana za pomocą mikro nakłuć zaczyna produkować kolagen oraz elastynę w celu uzupełnienia ubytków. Dodatkowo nakłuwając skórę za pomocą rollera tworzymy szereg mikro-kanałów, które pozwalają na wnikanie substancji aktywnych do głębszych warstw skóry. Połączenie tych dwóch czynników sprawia, że mezoterapia za pomocą rollera jest skuteczną terapią w przypadku większości defektów skórnych.

Pierwsze efekty mezoterapii widoczne są natychmiast po zabiegu. Ujędrnienie i zagęszczenie skóry zwiększa się i utrzymuje jeszcze długo po zakończonej terapii.

Wskazania:

 • spadek jędrności skóry
 • blizny potrądzikowe
 • fotostarzenie się skóry
 • zmarszczki i bruzdy
 • rozstępy
 • cellulit
 • wypadanie włosów

Efekty:

 • zwiększa napięcie skóry oraz jej grubość
 • spłyca zmarszczki
 • normalizuje koloryt
 • zwiększa absorpcję składników aktywnych zarówno w trakcie jak i po zabiegu
 • bardzo szybkie gojenie bez przegrzewania, bez siniaków i bez przebarwień

Zaleca się przeprowadzenia minimum 6 zabiegów w serii – 1 zabieg co 2-3 tygodnie. Serię można powtarzać 2 razy do roku. Ze względu na zwiększone zapotrzebowanie skóry na składniki odżywcze i regeneracyjne w trakcie kuracji i przez jakiś czas po jej zakończeniu polecamy stosownie w domu odpowiedniego serum. Dermo rollery o krótszych igłach t.j. 0,25 lub 0,3mm można z powodzeniem stosować również w domu jako wspomaganie wchłaniania serum.

Do ceny pierwszego zabiegu należy doliczyć cenę rollera – 195 zł. Roller jest zawsze przepisany do jednej osoby i wystarcza na 10 do 15 zabiegów.

Nasza oferta zabiegów z wykorzystaniem rollera:

Micro Roller System Dermaquest z czystym retinolem

Micro Roller System Dermaquest z czystym retinolem spłyca zmarszczki, rozjaśnia przebarwienia, wypłyca blizny po trądziku, likwiduje trądzik grudkowy. Skóra po zabiegu łuszczy się przez 2 do 5 dni. Zabieg można stosować wyłącznie od września do marca. Wymagany jest test na tolerancje retinolu przed pierwszym zabiegiem.

PLN 300,- (zabieg na twarz, szyję i dekolt)

 

MangoBrite Dermaquest

MangoBrite Dermaquest z kwasem mlekowym i komórkami macierzystymi z pomarańczy- pobudza mikrokrążenie i likwiduje oznaki zmęczenia. Delikatnie rozświetla skórę i wyrównuje koloryt. Wzmacnia naczynka i zwiększa nawilżenie skóry.

PLN 280, - (zabieg na twarz, szyję i dekolt)

 

Vital C Image

Vital C Image – 4 warstwowy lifting. Peelig witaminowy, stężona witamina C, AHA, BHA, komórki macierzyste, retinol i kwas hialuronowy to genialny zestaw najważniejszych składników Anti-Aging. W połączeniu z terapią mikroigłową dają niepowtarzalny efekt odmłodzenia.

PLN 320,- (zabieg na warz i szyję)
PLN 380,- (zabieg na twarz, szyję i dekolt)

 Beata Petrova

Kosmetologia i Fizjoterapia

Dbamy o Ciebie już 17 lat!