Depilacja tradycyjna

Miękkim woskiem jest doskonała do usuwania owłosienia z dużych powierzchni – łydek, ud, pleców. Miękki wosk charakteryzuje się wyjątkowo dużą przyczepnością do włosów i skóry, co sprawia że depilacja jest szybka, bardzo skuteczna, a skóra po zabiegu aksamitnie miękka.

Depilacja bezpaskowa

Jest doskonała do depilacji okolic problematycznych i wrażliwych takich jak wąsik, pachy, bikini. Wosk bezpaskowy, tak zwany twardy jest łagodny dla skóry, nie rozgrzewa naczynek, a jednocześnie usuwa z cebulkami nawet najbardziej oporne włosy.

Fotodepilacja SHR

Redukuje owłosienie do 80% już po 6 zabiegach. Zabieg w odróżnieniu od tradycyjnego IPL lub lasera diodowego jest szybszy i mniej bolesny. To z kolei przekłada się na niższą cenę i większy komfort klienta.

SHR (super hair remover) łączy technologię laserową i IPL. Technologia SHR jako drogę przenikania wykorzystuje melaninę włosa oraz dodatkowo delikatnie ogrzewa skórę co pomaga przenikać energii w głąb skóry właściwej. Badania wykazały, że wolniejszy, ale dłuższy proces ogrzewania jest znacznie bardziej skuteczny do trwałego usuwania włosów niż wysokie i krótkie impulsy energii. Dlatego też, podczas korzystania z technologii SHR, urządzenie emituje impuls wiele razy (w ruchu), przy użyciu niskiej energii.

Udostępnij