Zabiegi na ciało - Pielęgnacja i masaż | Gabinet kosmetyczny Petrova Warszawa-Bielany

Pielęgnacja ciała i masaż

Masaż klasyczny

To niezwykle skuteczna metoda leczenia ludzkiego organizmu. Oddziałuje nie tylko na tkankę mięśniową i stawy, ale również ma duży wpływ na tkankę skórną, układ krwionośny, nerwowy i oddechowy oraz wspomaga przemianę materii. Dzięki masażowi poprawia się kondycja i funkcjonowanie całego organizmu. Masaż dotlenia wszystkie organy ludzkiego ciała, zwiększa zdolność do pracy wszystkich mięśni, poprawia jędrność i koloryt skóry. Wszystkie masaże wykonujemy na organicznych olejach, kremach i koncentratach odżywczych.

Mleczna regeneracja Babor

Peeling delikatnie złuszcza wierzchnią warstwę naskórka. Porcelanowa maska mleczna intensywnie zmiękcza i nawilża skórę. Łagodzi podrażnienia, odbudowuje warstwę lipidową oraz wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. Zabieg Mleczna Regeneracja przywraca skórze aksamitną miękkość. Masaż hydrofilny pobudza krążenie i wprowadza w głąb skóry składniki aktywne zawarte w masce.

Peeling i masaż Babor

aromatyczne remedium dla całego ciała osób zmęczonych i zestresowanych. Zabieg regeneruje skórę suchą i odwodnioną, przywraca Równowagę skórze zmęczonej lub nadwyrężonej nadmiernym opalaniem. Peeling dobieramy do stanu skóry. Może być solny, cukrowy lub enzymatyczny. Do masażu wykorzystujemy mieszanki olejowej Babor – Shaping o właściwościach ujędrniających lub Energizing o właściwościach energizujących.

Lasershape

Modeluje kontury ciała, wygładza i drenuje cellulit, zagęszcza tkankę wiotką, rozpuszcza nagromadzony miejscowo tłuszcz. Poza efektami estetycznymi można również rozluźnić pospinane mięśnie, zmniejszyć ból pleców, uelastycznić tkanki po kontuzjach. W zależności od opracowywanej okolicy i zamierzonych efektów pracujemy dwoma, trzema lub nawet czterema bodźcami naraz. Dla znawców tematu jest to technologia endermologii rozbudowana o laser na podczerwień i fale radiowe. Dla laików jest to masowanie, drenowanie, ujędrnianie plus rozbijanie tłuszczu. Jeżeli problem skóry i ciała jest większy lub jest mało czasu na osiągnięcie zamierzonych konturów ciała polecamy połączenie zabiegu Laser Shape z mezoterapią i karboksyterapią. Zalecana liczba zabiegów w serii 10.

Mezoterapia lipolityczna plus karboksyterapia

Iniekcje z L-karnityną bezpośrednio do tkanki tłuszczowej znacząco przyspieszają miejscowy metabolizm kwasów tłuszczowych. Karboksyterapia wykonana przed mezoterapią pobudza krążenie w stymulowanych tkankach co sprawia że preparat lipolityczny szybciej zostaje wchłonięty i szybciej oraz intensywniej działa.

Ujędrniająca pielęgnacja algowa

Jeżeli pilnie musisz wcisnąć się w sukienkę z której „wyrosłaś” to zabieg Body Wrap Babor jest właśnie dla ciebie. Body Wrap Babor rozpoczyna się od peelingu na bazie soli himalajskiej. Następnie ubieramy klientkę w specjalne ubranie nasączone roztworem z czystej spiruliny. Na zakończenie wmasowujemy w skórę ciała chłodzący balsam o właściwościach drenujących. Aby efekt wysmuklenia sylwetki pogłębić i utrwalić, polecamy serię 6 zabiegów i ewentualnie konsultację z dietetyczką. Ponadto zachęcamy do wspomagania procesu spalania tłuszczu stosując organiczną suplementację firmy SuperDiet. Ampułki Drainflore SuperDiet stymulują układ pokarmowy do prawidłowego rytmu pracy i wspierają regenerację wątroby. Ampułki Actimincyl Fat Burner wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej.

Elektrostymulacja mięśni

Wzmacnia i ujędrnia mięśnie, redukuje cellulit, usprawnia układ limfatyczny, wspomaga odchudzanie. Seria wykonana przed sezonem narciarskim lub kolarskim redukuje zagrożenie kontuzjami. Elektrostymulacja mięśni pomaga młodym matkom szybko wrócić do dobrej formy fizycznej. Już po kilku zabiegach czuć jak tkanki wewnętrzne i mięśnie nabierają siły i stają się elastyczniejsze.

Udostępnij