Gabinet kosmetyczny Petrova - Zmarszczki Warszawa

Zmarszczki

Starzenie się skóry i całego organizmu jest procesem nieuniknionym. Przebieg i szybkość starzenia się skóry zależy od predyspozycji genetycznych, trybu życia oraz intensywności ekspozycji na słońce. Z wiekiem naskórek grubieje, staje się porowaty, szorstki o nierównym kolorycie, a skóra właściwa i naczynia tracą elastyczność. Aby zachować młodzieńczą twarz jak najdłużej należy chronić ją przed falami UV, systematycznie stymulować odnowę naskórka, regularnie dostarczać substancje odżywcze i antyoksydacyjne.

RETINOL C-INFUSION DermaQuest

Ekskluzywny, pięciowarstwowy peeling terapeutyczny oparty na najbardziej odmładzających formach witamina A i C oraz peptydem Neodermyl. Zabieg rekomendowany jest dla skóry dojrzałej z widocznymi oznakami starzenia się – zmarszczki, nierówna struktura, przebarwienia oraz dla skóry skłonnej do teleangiektazji. Retinol C-infusion peel zawiera czysty 4% retinol oraz retinoidy z dyni, które silnie stymulują produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Ustabilizowany, 15%, kwas L-askorbinowy naprawia fotouszkodzenia w skórze, usuwa stany zapalne, wzmacnia naczynka. Biomimetyczny peptyd Neodermyl, zwany również wypełniaczem zmarszczek, stymuluje syntezę kolagenu typu III. Kuracja Retinol C-infusion Peel, w połączeniu z odpowiednią pielęgnacją w domu, w wyraźny sposób wygładza skórę, zagęszcza ją, rozjaśnia przebarwienia i zmniejsza rumień. Dla wzmocnienia efektu zabiegu można dodatkowo wykonać terapię mikroigłową za pomocą dermapen”a. Stymulacja penem sprawia, że substancje aktywne penetrują jeszcze szybciej i głębiej, oraz mikrouszkodzenia igłami wywołują dodatkowy, szybszy efekt zagęszczenia i ujędrniania skóry.

FOTOODMŁADZANIE IPL plus RF

Zabieg kompleksowo redukuje objawy starzenia się skóry. Już po pierwszym zabiegu tekstura naskórka jest gładsza, przebarwienia jaśniejsze, a naczynka spokojniejsze. Urządzenie E-light emituje jednocześnie intensywne, pulsacyjne światło i fale radiowe. Energia świetlna wychwytywana jest przez chromofory zawarte w skórze, naczyniach i włosach gdzie przemienia się w energię termiczną. Ta selektywna fototermoliza, wsparta przez radiofrekfencję przenika aż 4 mm w głąb skóry. Podgrzewa i ujędrnia kolagen, zamyka pęknięte naczynka krwionośne, rozjaśnia lub wręcz wypala przebarwienia. Zalecana liczba zabiegów w serii 3 do 8. Odstęp między zabiegami powinien wynosić 2 do 3 tygodnie.

PEELING PEPTYDOWY DermaQuest

Peeling peptydowy polega na łagodnym złuszczeniu naskórka i wprowadzeniu do głębszych warstw skóry dwóch peptydów o działaniu przeciwzmarszczkowym: Argireline, Matrixyl. Neuropeptyd Argireline jest skróconą formą botoksu – zapobiega skurczom drobnych mięśni mimicznych poprzez hamowanie przewodzenia nerwowo-mięśniowego. Zmarszczki ulegają wyraźnemu spłyceniu i skróceniu. Peptyd Matrixyl stymuluje pracę fibroblastów do tworzenia nowego kolagenu i produkcji kwasu hialuronowego, niezbędnego
do utrzymania odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry.

Najlepsze efekty daje seria 6 zabiegów co 7-14 dni, połączona z codzienną pielęgnacją peptydową w domu.

MIORELAKSACYJNA KURACJA PEPTYDOWA DermaQuest

Ekskluzywna odmiana peelingu peptydowego. Zabieg doskonale sprawdza się w przypadku osób ze skórą bardzo zmęczoną, niedotlenioną i wiotką. Peptydy biomimetyczne, komórki macierzyste, wyciągi roślinne, enzymy i kwasy owocowe tworzą mieszankę silnie stymulującą skórę do przebudowy. Już jeden zabieg rozluźnia mimikę twarzy, rozświetla cerę i wygładza znacząco jej teksturę. Efekty można wzmocnić i utrwalić uzupełniając procedurę terapią mikro-igłową i stosowną pielęgnacją domową.

MANGOLIFT COLLAGEN DermaQuest

Egzotyczna kompozycja witamin, kwasów owocowych i peptydów w formie peelingu enzymatyczno-kwasowego. Kuracja peptydowa dla wrażliwej skóry dojrzałej, skłonną do rozszerzonych naczynek i przebarwień pozapalnych. Bezpieczna terapia do zastosowania w okresie letnim. Zabieg natychmiast przywraca prawidłowe nawilżenie skórze odwodnionej, rozświetla i wycisza stany zapalne. Dla wzmocnienia i utrwalenia efektów zabiegu najlepiej jest wykonać serię zabiegów w połączeniu ze stosowną pielęgnacją domową

MEZOTERAPIA

Mezoterapia igłowa wprowadza substancje aktywne za pomocą strzykawki o bardzo cienkich igieł. Preparat terapeutyczny wprowadzany jest na głębokość maksymalnie 2mm w okolicy twarzy i 4mm w okolicy ciała.

Mezoterapię igłową wykonujemy na preparatach mesohyal firmy Mesoestetic. Mesohyal to szeroka gama wyrobów medycznych certyfikowanych CE klasy III, służących do podania śródskórnego w zabiegach na twarz i ciało.

NANOFRAX +RETINOL 4% DermaQuest

Kuracja nanofrax-em znacząco zagęszcza skórę poddaną zabiegowi, spłyca rozszerzone pory, spłyca blizny potrądzikowe i zmarszczki. Jest alternatywą dla terapii laserowej. Mezoterapia frakcyjna wykonywana jest za pomocą elektrycznego urządzenia NanoFrax zwane również Dermapen. Terapia jest skuteczna, bezpieczna i przynosi szybki efekt.

Mechanizm działania Dermapena polega utworzeniu gęstej sieci mikrokanalików za pomocą cienkich igieł o bardzo małej średnicy, uwolnieniu czynników wzrostu, zastymulowaniu komórek skóry i wprowadzeniu substancji terapeutycznych.

Końcówki z igłami do dermapena są sterylnie zapakowane i jednorazowego użytku. Długość igieł dostosowujemy indywidualnie – od 0,2 mm gdy opracowujemy okolice oczu, przez 1 mm na twarzy z bliznami po trądziku po 2,5 mm w przypadku blizn i rozstępów usytuowanych na ciele.

WRINKLE LIFT Image SkinCare

Roztwór kwasu glikolowego, retinolu i komórek macierzystych w organicznym żelu aloesowym daje wysoką skuteczność w odmładzaniu skóry. Hydrożelowa maska nasączona wodą wulkaniczną, peptydami, antyoksydantami i kwasem hialuronowym sprawia, że mimo intensywnego peelingu cera natychmiast jest mocno nawilżona, promienna i odmłodzona. Dodatkowym wzmocnieniem efektów jest masaż klasyczny lub terapia nanoigłowa.

VITAL C Image SkinCare

Czterowarstwowy peeling- lifting dla każdego rodzaju skóry. Natychmiast wygładza, rozświetla i wycisza cerę. Bardzo dobry zabieg dla osób, które chcą mieć natychmiastowy, widoczny efekt odmłodzenia ale boją się podrażnień i złuszczającego się później naskórka. Może być stosowany przez cały rok, nawet w upalne letnie dni. Jest bezpieczny dla skóry wrażliwej, naczynkowej, z trądzikiem różowatym lub dla kobiet w ciąży.

RADIOFREKWENCJA FRAKCYJNA

Redukuje zmarszczki, spłyca blizny i rozstępy, zwiększa elastyczność i jędrność skóry poddanej zabiegowi odmładza cerę. W swoim działaniu i osiąganych efektach bardzo podobny jest do lasera frakcyjnego. Ponieważ okres rekonwalescencji bywa dłuższy niż po innych zabiegach kosmetologicznych, konieczna jest konsultację przed zabiegiem i ustaleniem jakie są wskazania, przeciwwskazania i zalecenia do zabiegu. Dwa tygodnie przed zabiegiem i dwa tygodnie po zabiegu nie można wykonywać żadnych innych zabiegów kosmetycznych.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Gdy zmiany związane z wiekiem są zbyt daleko posunięte lub nie ma się czasu i ochotę na serię zabiegów można ekspresowo skorygować zmarszczki aplikując botox lub wykonując mezoterapię osoczem bogatopłytkowym. Zabiegami z zakresu medycyny estetycznej zajmuje się u nas dr. Dariusz Tomczak. Przyjmuje w piątki od godziny 16:00.

Udostępnij