Gabinet kosmetyczny Petrova - Usługa na wyjście Warszawa

Na wyjście

Wesele, spotkanie klasowe po latach, sesja zdjęciowa, służbowy wyjazd integracyjny lub nagły telefon w sprawie nowej pracy? – Warto się przygotować. Zabieg na wyjście, tak zwany bankietowy zazwyczaj jest krótki, nie „psuje uczesania” i sprawia że niezależnie od stopnia wyspania twarz wygląda na wypoczętą i promienną, a makijaż trzyma się do rana. Jeżeli masz jasną oprawę oczu polecamy również delikatne przyciemnienie brwi i rzęs, tak aby oczy miały wyraz bez konieczności stosowania ciężkiego makijażu.

KRASH KUR Babor

Zabieg składa się z maski pobudzającej witalność, peelingu enzymatycznego oraz aplikacji 3 do 5 ampułek Babora. Krash Kur Babor jest zabiegiem krótkim, trwa około 40 minut. Efekt odżywienia i nasączenia skóry substancjami aktywnymi porównywalny jest do efektu mezoterapii igłowej ale oczywiście bez bólu i początkowego podrażnienia, które towarzyszą klasycznej mezoterapii.

NA WIELKIE WYJŚCIE Exuviance

Nieskomplikowany zabieg ekspresowy na bazie Bionic Tonic, Clay Masque i intensive treatment pads firmy Exuviance. Preparaty te zawierają niskie stężenia kwasu laktobionowego, migdałowego i cytrynowego, solidną dawkę witamin A, C i E, oraz wyciągi w alg, zielonej herbaty, akacji, grejpfruta i mięty pieprzowej. W niecałe 40 minut cera nabiera świetlistości, znikają drobne zaczerwienia, przebarwienia ulegają rozjaśnieniu a zmarszczki i cienie pod oczami stają się mniej widoczne.

ANTIAGING BIOMOLLECULAR Image Skin Care

Zabieg trwa zaledwie 30 minut, ale efekt utrzymuje się przez wiele dni. Cerę przygotowujemy do wchłonięcia aktywnych substancji zmywając skórę odpowiednimi zmywaczami obniżającymi pH. Następnie aplikujemy na twarz, szyję, dekolt i okolice oczu maskę biomolekularną nasączoną kwasem hialuronowym, peptydami i antyoksydantami.

STYLIZACJA BRWI Mii

Idealnie symetryczne brwi, podkreślona oprawa oczu w naturalnym kolorze sprawiają że twarz nabiera wyrazu i charakteru. Do stylizacji brwi używamy farbek które nie zawierają henny. To sprawia że osoby uczulone na hennę mogą bez obaw poddać się zabiegowi. Posiadamy w ofercie 8 różnych odcieni, więc można idealnie dobrać kolor brwi i rzęs do koloru włosów. Ciemnienie rzęs wliczone jest w cenie usługi stylizacji brwi.

BODY WRAP Babor

Jeżeli pilnie musisz wcisnąć się w sukienkę z której „wyrosłaś” to zabieg BodyWrap Babor jest właśnie dla ciebie. BodyWrap Babor rozpoczyna się od peelingu na bazie soli himalajskiej. Następnie ubieramy klientkę w specjalne ubranie nasączone roztworem z czystej spiruliny. Na zakończenie wmasowujemy w skórę ciała chłodzący lotion o właściwościach drenujących i ujędrniających. Aby efekt wysmuklenia sylwetki pogłębić i utrwalić, polecamy serię 6 zabiegów, suplementację detoksykująco-drenującą i konsultację z dietetykiem.
Udostępnij