Makijaż

W makijażu, tak jak przy innych zabiegach kosmetologicznych stawiamy na bezpieczeństwie i solidnej pielęgnacji. Kosmetyki firm Babor i Mii to kosmetyki kolorowe, które nie tylko podkreślają naturalne piękno każdej kobiety, ale też zawierają liczne kompleksy pielęgnacyjne o działaniu przeciwzmarszczkowym. Kosmetyki Babor bazują na czystych naturalnych składnikach, zapewniają skórze poza pięknym wyglądem, ochronę i regenerację. Kosmetyki Mii to produkty oparte na minerałach i wysokiej jakości pigmentów naturalnych.

AGE ID BABOR – makijaż odmładzający

Produkty do makijażu AGE ID powstały w oparciu o wiedzę i doświadczenie firmy BABOR w profesjonalnej pielęgnacji skóry. Tworzone wspólnie z wizażystą Peterem Shmidingerem łączą najwyższe standardy funkcjonalności, komfortu stosowania, łatwości aplikacji, jednocześnie spełniając wszelkie oczekiwania wobec innowacyjnych, luksusowych produktów anti-aging.

Składniki Aktywne w kosmetykach Babor Age ID to:

  • wyciąg z tarczycy bajkalskiej – przedłuża żywotność komórek, wzmacnia
    i uelastycznia skórę oraz poprawia jej mikrostrukturę,
  • flawonoidy i witaminy – chronią przed szkodliwym działaniem wolnych rodników
    i redukują ilość odpadów białkowych w tkankach,
  • polisacharydy – tworzą wygładzający film na powierzchni skóry który daje efekt liftingu,
  • Lumicol, wyciąg z niebiesko-zielonych alg – wyrównuje koloryt skóry i długotrwale utrzymuje jej świetlisto-promienny wygląd. Daje efekt glamour.

MAKIJAŻ TRADYCYJNY

Wykonujemy go przy użyciu sprawdzonych, wysokojakościowych kosmetyków kolorowych firmy Babor i firmy Mii. W razie potrzeby dodajemy ampułkę utrwalającą makijaż. Aby makijaż okolicznościowy był bardziej wyrazisty a twarz zachowała świeżość przez wiele godzin stosujemy bazy pod makijaż.

LEKCJA MAKIJAŻU

Indywidualna lekcja makijażu trwa 120 minut. Polega na tym że dobieramy odpowiednie co do konsystencji, działania i koloru kosmetyki, do cery i urody klientki. Następnie wykonujemy 2 wersje makijażu – tak zwanego biznesowego i mocniejszego, okolicznościowego. Następnie zmywamy makijaż i klientka pod naszym okiem odtwarza makijaż. Przy okazji lekcji makijażu klientka może się dowiedzieć jak dobierać sobie kosmetyki kolorowe, jak je rozprowadzać by wyglądały naturalnie i utrzymywały się dłużej na skórze, jakie kolory i kształty są odpowiednie dla jej urody. Lekcja makijażu może być przeprowadzona w grupie maksymalnie 3 osób. Grupowa lekcja trwa około 3 do 4 godzin. Polecamy taką lekcję makijażu jako wieczorek panieński lub jako babskie spotkanie towarzyskie. Dla osób których zafascynuje świat makijażu i kolorów polecamy również analizę kolorystyczną. To zadziwiające jak wiele w wyglądzie naszej twarzy zależy od kolorów które ją otaczają – kolor włosów, bluzki, szminki…

STYLIZACJA BRWI

Współczesny makijaż opiera się przede wszystkim na wyraźnych kształtach i podkreśleniu tego co mamy, a nie na wymuszaniu nowych form i kolorów. Symetryczne brwi, podkreślona oprawa oczu w naturalnym kolorze sprawiają, że twarz nabiera wyrazu i charakteru. Do stylizacji brwi używamy farbek które nie zawierają henny. To sprawia że osoby uczulone na hennę mogą bez obaw poddać się zabiegowi. Posiadamy w ofercie 8 różnych odcieni, więc można idealnie dobrać kolor brwi i rzęs do koloru włosów. Farbowanie rzęs wliczone jest w cenie usługi stylizacji brwi. Stylizacja brwi i rzęs sprawdza się zwłaszcza latem gdy z powodu wysokiej temperatury makijaż oczu staje się uciążliwy.

FARBOWANIE BRWI I RZĘS

Zabieg przyciemnienia brwi i rzęs delikatną farbką na okres 2 do 8 tygodni. Jest to doskonały zabieg dla osób z niewyraźną oprawą oczu oraz dla wyjeżdżających na urlop. Henna rzęs jest wygodnym uzupełnieniem kuracji revitalash, refectocil lub makijażu permanentnego powiek.

MAKIJAŻ PERMANENTNY

Makijaż trwale podkreślający oczy, brwi i usta. Wykonujemy go metodą włoskową, piórkową lub tradycyjną w zależności od potrzeby klientki/klienta. Efekt utrzymuje się od 1 do 3 lat. Makijaż permanentny wykonywany jest przez linergistkę Katarzynę Trznadel.

Udostępnij