Ewa Jaworska Beauty Architect – specjalistka w dziedzinie makijażu permanentnego brwi, ust i powiek.

Jestem absolwentką Akademii PMU i zdobywczynią Exclusive Master Fashion Brows, gdzie pod okiem najlepszych specjalistów zdobywałam gruntowną wiedzę i praktyczne umiejętności.

Wierzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny, dlatego staram się żyć w zgodzie ze sobą i otaczającym mnie światem. 

Makijażem permanentnym oraz branżą beauty interesuję się od 10 lat. Jestem aktywna i uparta, stale podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach i warsztatach.

Jako ligneristka, dążąca do absolutnej perfekcji, nieustannie rozwijam swoje umiejętności, doskonalę precyzję oraz technikę wykonywanych zabiegów.

Na pierwszym miejscu stawiam higienę pracy, aby w należyty sposób zadbać o bezpieczeństwo klientów i swoje. Wybieram najwyższej jakości urządzenia, wykorzystuję jednorazowe, sterylne kartridże. Stosuję bezpieczne dla zdrowia barwniki, spełniające międzynarodowe normy. Dzięki temu moje usługi wykonuję na najwyższym poziomie.

Praca jest moją pasją i moim hobby. Największą satysfakcję daje mi fakt, że to co robię, pozwala na spełnianie marzeń moich klientów.

Dzięki mojej wspierającej rodzinie, jak również kręgu życzliwych przyjaciół każdego dnia mam siłę i spokój do wykonywania swojej pracy oraz odwagę do spełniania swoich marzeń.