Gabinet kosmetyczny Petrova - Medycyna estetyczna Warszawa

Medycyna estetyczna

Dr Dariusz Tomczak jest specjalistą chorób wewnętrznych i medycyny estetycznej z wieloletnią praktyką i doświadczeniem medycznym. Jest lekarzem rodzinnym i wykładowcą medycyny lotniczej. Jest również estetą i wyznaje zasadę, iż zabiegi estetyczne nie mają prawa szpecić. Z tego powodu dr. Tomczak wykonywać będzie u nas tylko i wyłącznie takie zabiegi estetyczne, które nie zmieniają rysów twarzy, a poprawiają urodę i kondycję skóry. Takimi zabiegami są mezoterapia, mezoterapia osoczem bogato płytkowym oraz botox. Ze względu na charakter wykonywanych zabiegów dr. Tomczak będzie przyjmował pacjentki w piątki po godzinie 16.

Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym

zwana również „wampirzym liftingiem” – jest klasyczną mezoterapią igłową w której zamiast gotowego preparatu rewitalizującego stosuje się osocze pozyskiwane z własnej krwi pacjenta. Czynniki wzrostu uwalniane z płytek krwi inicjują i przyśpieszają procesy regeneracji i odbudowy skóry, promują ozdrowieńcze mechanizmy skóry poddanej zabiegowi. Stymulują komórki macierzyste oraz fibroblasty znajdujące się w skórze do tworzenia kolagenu oraz cementu międzykomórkowego. Wpływają korzystnie na jakość połączeń międzykomórkowych oraz na tworzenie nowych naczyń krwionośnych.

Seria mezoterapii osoczem bogatopłytkowym znacząco poprawia elastyczność, gęstość i napięcie skóry. Wygładza zmarszczki, poprawia ukrwienie skóry i rozświetla naskórek – twarz nabiera młodzieńczego blasku. Mezoterapię osoczem bogatopłytkowym wykonujemy w następujących okolicach: twarz, szyja, dekolt, górna część piersi.

Botox

jest bezbolesnym, szybkim i spektakularnym w efektach zabiegiem likwidowania zmarszczek mimicznych. Mięśnie twarzy mają przyczepy w skórze. To sprawia, że po intensywnej i długoletniej pracy mięśni (mrużenie oczu, podnoszenie brwi, kurczenie czoła) na skórze zaczynają pojawiać się i utrwalać głębokie zmarszczki mimiczne. Małe dawki botoksu wstrzyknięte w odpowiednim miejscu ograniczają kurczliwość mięśni na 4 do 6 miesięcy. Przez okres działania botoksu wyraz i ekspresja twarzy pozostają bez zmian, natomiast zmarszczki mimiczne ulegają spektakularnemu wygładzeniu. By przedłużyć efekty botoksu zalecamy stosować kosmetyki i zabiegi peptydowe.

Okolice gdzie wstrzykuje się botox to czoło, lwia zmarszczka, kurze łapki.

Udostępnij