Rudnickiego 3A/8H
 
wt.-pt.: 9 - 20, sob.: 9 - 17

 22 66 33 998
 605 362 264 

 Rudnickiego 3A/8H
 
wt.-pt.: 9 - 20, sob.: 9 - 17

Trądzik

1tradzik

 

Trądzik jest najczęściej diagnozowaną chorobą skory. Kiedyś dotykał tylko młodych, a dzisiaj 80% trzydziesto - czterdziestolatków ma jakąś formę trądzika dojrzałego. Przyczyny powstawania i zaogniania się wyprysków jest wiele. Do najczęstszych należy nadmierna praca gruczołów łojowych, zaburzenia hormonalne, nadmierne rogowacenie naskórka, alergie i nietolerancje pokarmowe, stres, nieodpowiednia pielęgnacja skóry. Trądzik jest chorobą przewlekłą i wymaga systematycznego, długotrwałego leczenia pod ścisłą kontrolą kosmetologa, czasem we współpracy z dermatologiem i zawsze konieczna jest duża dyscyplina ze strony pacjenta. Leczenie trądzika trwa od 6 do 36 miesięcy.

CYTRYNA I MIGDAŁ NeoStrata

mieszanina kwasów owocowych 10% cytrynowy i 20% migdałowy dla skóry tłustej, mieszanej, skłonnej do wyprysków. Peeling oczyszcza ujścia gruczołów łojowych, zwęża rozszerzone pory, rozjaśnia powierzchowne przebarwienia, działa antyseptycznie i bakteriobójczo. W zależności od nasilenia wyprysków zalecamy przeprowadzenia 3 do 6 zabiegów w serii. Aby osiągnąć dobry efekt terapeutyczny zabiegi powinne być przeprowadzane raz na 10 do 14 dni i połączone z anty-trądzikową pielęgnacją domową.

Cytryna i migdał PLN 170,-/ dwie warstwy PLN 210,-

 

ACNELAN Mesoestetic

Terapia Acnelan oddziałowuje na wszystkie elementy patogenezy trądziku. Acnelan składa się z trzech wyjątkowo silnie złuszczających zabiegów wraz z domową pielęgnacją złuszczającą. Jest to nowatorska mieszanina kwasów owocowych (salicylowy, szikimowy, migdałowy) retinoidów, siarki , sodium lepargilate o właściwościach redukujących nawet trądzik ropowiczy. Jest to dobra alternatywa dla osób nietolerujących leczenie doustne. 

Pierwszy zabieg Acnelan wraz z kremem do terapii domowej PLN 350,-
następny peeling Acnelan PLN 210,-

MANDELACTIC Dermaquest

Peeling jest mieszanką kwasu mlekowego, migdałowego i salicylowego oraz ekstraktów
z lukrecji i morwy białej. Zabieg Mandelactic przeznaczony jest dla osób ze skórą z widocznymi oznakami starzenia się, przebarwieniami naskórkowymi, rozszerzonymi porami, z skłonnością do wyprysków hormonalnych. Skóra po zabiegu jest zdecydowanie rozjaśniona, wygładzona, a drobne zmarszczki spłycone.
Możliwe łuszczenie się skóry występuje 2-3 dnia po zabiegu, jest drobnopłatkowe i trwa do 6 dni. Kuracja powinna zawierać 6 zabiegów przeprowadzonych w odstępach 10 - 14 dniowych


Peeling Mandelactic PLN 190,-

AZELAN Mesoetetic

Azelan to miesznka 20% kwasu salicylowego i 20% kwasu azelainowego. Szybko zmniejsza stany zapalne w skórze, ogranicza łojotok, rozpuszcza wypryski ropne. Kuracja Azelanem jest dobra jako przygotowanie skóry do zabiegów laserowych, jako kontynuacja terapii Acnelan lub zabieg podtrzymujący efekty po doustnej terapii antytrądzikowej.


Azelan PLN 160,-

PEELING DYNIOWY Dermaquest

peeling enzymatyczno-chemiczny dla skóry problematycznej, z nawracającymi problemami trądzikowymi, łojotokiem, rozszerzonymi porami i przebarwieniami pozapalnymi. Wyciąg z dyni stanowiący 40% receptury, bogaty jest w prowiatminę A, która stosowana zewnętrznie bardzo łatwo przenika w głąb skóry, gdzie ulega przekształceniu w palmitynian retinylu, prekursora witaminy A. Stężona witamina A reguluje pracę gruczołów łojowych, tworzenie zaskórników, krost i zmian zapalnych. W skład peelingu wchodzi także kwas glikolowy 10%, mlekowy 10%, salicylowy 5%. W celu ograniczenia zmian grudkowo-zaskórnikowych oraz przebarwień pozapalnych, zabieg wzbogacony jest o kwas azelainowy 10% i kojowy 5%.


Peeling Dyniowy Dermaquest PLN 200,-/ 6 peelingów dyniowych PLN 1020,-

MIKRODERMABRAZJA

peeling mechaniczny wykonywany za pomocą specjalnego urządzenia ścierającego wierzchnie warstwy naskórka mikrokryształkami korundu, mikrowarstwa po mikrowarstwie. Zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny. Już po pierwszym zabiegu skóra jest gładsza, bardziej elastyczna, nabiera zdrowego wyglądu, zmniejszają się rozszerzone pory, łojotok, liczba zaskórników i prosaków, wygładzają się drobne zmarszczki, rozstępy i blizny stają się mniej widoczne, plamy rozjaśniają się. Mikrodermabrazja jest bezpieczna dla osób które ze względu na doustną leczenie trądzika nie mogą stosować kwasy owocowe. Doskonale zastępuje oczyszczanie manualne skóry.


Mikrodermabrazja z pielęgnacją antytrądzikową PLN 180,-
Mikrodermabrazja z oczyszczanie manualnym PLN 230,-
Mikrodermabrazja z peelingiem medycznym PLN 240,-

 Gabinet Kosmetyczny Petrova

 

Dbamy o Ciebie już 15 lat!