Rudnickiego 3A/8H
 
wt.-pt.: 9 - 20, sob.: 9 - 17

 22 66 33 998
 605 362 264 

 Rudnickiego 3A/8H
 
wt.-pt.: 9 - 20, sob.: 9 - 17

Manicure

manicure

Manicure Jessica

Manicure Terapeutyczny Jessica - system naturalnej pielęgnacji paznokci.
Jego celem jest nawilżenie, odżywienie i zabezpieczenie paznokci i skóry dłoni klienta tak, aby zachowały zdrowy wygląd.
Manicure Jessica polega na intensywnej pielęgnacji skóry dłoni, skórek około paznokciowych oraz paznokci. Usługa obejmuje indywidualny dobór kosmetyków i odżywek na podstawie diagnostyki paznokci i skóry dłoni.
Systematyczne zabiegi Jessica połączone z pielęgnacją domową stymulują wzrost i nadają elastyczność paznokciom oraz ograniczają narastanie i pękanie skórek.
Zdrowe paznokcie, delikatne skórki i profesjonalnie wykonany manicure Jessica sprawiają również, iż lakier utrzymuje się na paznokciach do 14 dni.

Gabinet Kosmetyczny Petrova jest pierwszym w Polsce posiadaczem dyplomu firmy Jessica potwierdzającego nasze umiejętności wykonywania firmowego manicure Jessica oraz zastosowania specjalistycznych produktów firmy Jessica.

Manicure terapeutyczny Jessica – PLN 70,-
Manicure Jessica z pomalowaniem paznokci – PLN 90,-
Manicure terapeutyczny Jessica DeLuxe - PLN 90,-

 

Manicure wykonujemy stosując ręczniki jednorazowego użycia, sterylne narzędzia i pilniki przepisane do każdego klienta indywidualnie. Nasze lakiery Vinylowe i Polimerowe szybko wysychają i długo utrzymują swój połysk i kolor.

Manicure klasyczny z pomalowaniem paznokci PLN 70,-
Manicure z pomalowaniem paznokci French PLN 80,-

Manicure japoński nadaje paznokciom połysk różowej perły. Zasila je w witaminy, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza japońskiego. Technologia p.shine pobudza krążenie krwi w macierzy paznokcia, wspiera zdrowy wzrost paznokci i prowadzi do ich wzmocnienia.

PLN 70,-

Zabieg regenerujący z parafiną: peeling dłoni, maska regenerująca i rozjaśniająca skórę dłoni, kąpiel parafinowa.

PLN 40,-

 Gabinet Kosmetyczny Petrova

 

Dbamy o Ciebie już 15 lat!