Rudnickiego 3A/8H
 
wt.-pt.: 9 - 20, sob.: 9 - 17

 22 66 33 998
 605 362 264 

 Rudnickiego 3A/8H
 
wt.-pt.: 9 - 20, sob.: 9 - 17

Masaż

Masaż klasyczny

Masaż jest jedną z najstarszych i najbardziej rozpowszechnionych metod leczenia. Masaże najczęściej stanowią wsparcie dla innych metod terapii. Masaż klasyczny służy do relaksu napiętych mięśni, promuje krążenie krwi i metabolizm, pozytywnie wpływa na ciśnienie krwi, oddech oraz stan umysłu.

Masaż antycellulitowy

wspomaga odchudzanie poprzez rozbijanie tkanki tłuszczowej i jej szybsze spalanie. Zalecany jest do stosowania w miejscach ciała, których obwód najtrudniej zmniejszyć za pomocą ćwiczeń fizycznych (okolice ud i brzucha). Podstawą zabiegu jest mechaniczne działanie dłoni masażysty, którego uzupełnieniem są kosmetyki ujędrniające ze składnikami aktywnymi takimi jak: kofeina czy wyciąg z kasztanowca. Poprawiają one krążenie krwi oraz przepływ limfy, wpływając na szybsze spalanie depozytów tłuszczu.

Masaż dla kobiet w ciąży

badania pokazują, że co druga kobieta w ciąży cierpi z powodu bólów kręgosłupa w odcinku lędźwiowym lub krzyżowym. Masaż mięśni i specjalne techniki manualne pomogą złagodzić te dolegliwości. Ponadto masaż zwiększa elastyczność skóry. Wykonywany regularnie w okolicy ud i pośladków zapobiega rozstępom i cellulitowi. Dbamy o to, by wszystkie kosmetyki do masażu i terapii nie zawierały substancji chemicznych przeciwwskazanych w okresie ciąży i karmienia piersią. W ciąży dozwolone jest również stosowanie plastrów kinesiotape, które odciążają mięśnie i stawy oraz zmniejszają dokuczliwe obrzęki.

 Gabinet Kosmetyczny Petrova

 

Dbamy o Ciebie już 15 lat!